

Поки рахунок 0:0
Поєдинок «Верес» - «Миколаїв» почався о 17:30 на стадіоні «Авангард».
Вже п’ятим за останні дев’ятнадцять календарних днів стане для рівненського «Вереса» домашній матч 31-го туру чемпіонату Першої ліги проти «Миколаєва».
Нині МФК «Миколаїв» перебуває у зоні «плей-ауту» турнірної таблиці Першої ліги, з якої відчайдушно намагається вибратися, уникнувши перехідних матчів із четвертою командою Другої ліги. І це лише одна із причин, чому миколаївців потрібно остерігатися.
Знавці футболу стверджують, що команда «Миколаїв» під настрій може «насолити» будь-якому супернику.
Нагадаємо, раніше анонсувалось, що під час сьогоднішньої гри на стадіоні «Авангард» збиратимуть кошти для потреб Центру адаптації і профорієнтації дітей з синдромом Дауна.
Радіо Трек: НОВИНИ
Мінімальна зарплата з 1 квітня: скільки отримуватимуть українці?
Представники двох знаків Зодіаку зірвуть куш уже днями: відомо, хто вони
Ці 3 бур'яни на городі вказують на проблеми з ґрунтом: як їх розпізнати і чим боротися?
На картку нарахують мінімум 1000 гривень: хто отримає нові виплати
Стосується тих, хто має картку «Привата»: хто і за що змушений платити комісію 240 грн
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415