«Верес» їде у Рівне

Перед грою з «Динамо»

Завтра, 10 березня, «Верес» знову завітає до Рівного.

Цього разу футболісти зустрінуться із вболівальниками на майдані Незалежності. Планується автограф- та фотосесія з гравцями та тренерами. Зустріч розпочнеться орієнтовно о 15 годині.

Нагадаємо, найближчий матч «Верес» проведе в неділю у Києві. Це буде перший поєдинок другого етапу Прем’єр-Ліги проти «Динамо». Початок о 19:30. Трансляція на каналі 2+2.

Повідомляється, що рівненській команді не зможуть допомогти захисник Павло Лук'янчук – він орендований у «Динамо», а також півзахисник Максим Каленчук, який відбуватиме дискваліфікацію, та Ростислав Волошинович, який продовжує відновлюватися після травми, отриманої на зборах у Туреччині.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень