Рівненський «Верес» змінить назву?

Про це сьогодні не говорить тільки лінивий

Рівненський «Верес» може остаточно перебратися до Львова та навіть змінити назву на більш слушну для міста Лева, - таким сенсаційним інсайдом поділилося видання Спортивка.

Львівська спортивна газета передбачає, що із сезону 2018/19 нинішній «Верес» називатиметься «Галичина».

Крім цього, представники власника клубу Богдана Копитка нібито домовились про співпрацю із президентом стрийської «Скали» Миколою Кмітем.

Раніше стало відомо, що Верес змінив юридичну адресу клубу на львівську, пояснивши це спрощенням процедури фінансової звітності. Таке рішення призвело до того, що команда втратила фінансування від міської ради Рівного.

За матеріалами football24.

Однак, все це тільки на рівні чуток. Що ж до перевіреної інформації, то, нагадаємо, сьогодні «Верес» приймає «Динамо». Початок матчу о 17:00. Трансляція на Рівне 1 та 24 каналі.
 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень