Вербна неділя цьогоріч буде без свяченої верби? Де її взяти

І коли по неї йти

Традиційно освячення гілочок верби відбувається за тиждень до Великодня.

Тож уже цієї неділі, 12 квітня, віряни східного обряду відзначатимуть Вербну неділю.

Втім, через карантинні обмеження цьогоріч правила перебування у храмах суттєво змінилися і можливості провести традиційне велелюдне богослужіння цього разу не буде.

Зважаючи на це, у Рівненській єпархії ПЦУ зазначили, що на Вербну неділю храми будуть відкриті протягом усього дня і парафіянин зможуть прийти до церкви за освяченими гілочками у будь-який час, повідомляє «Rivne.media».

Верба буде освячена і люди протягом дня можуть приходити до храму і її брати. Оскільки храм відкритий, кожен собі зможе прийти у зручний час. Це зроблено для того, щоби не було скупчення народу.

 

Лише є обмеження на богослужіння – першочергово в храмі будуть перебувати священники, клірики. А вже після богослужіння, щоб не було скупчення людей, по двоє люди собі можуть приходити і брати вербу, – розповів протоієрей Василь Рудніцький.

Так само рівняни можуть прийти до храмів посповідатися чи причаститися.

У Рівненській єпархії ПЦУ зазначили, що дотримуються усіх вимог на час карантину.

Нагадаємо, напередодні у Рівненській ОДА заявляли, що у храмі одночасно можуть бути не більше 10 осіб, а збиратися на подвір’ї церкви на Великдень і Вербну неділю взагалі заборонено.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень