Велике Рівне: вісім навколишніх сіл пропонують приєднати до обласного центру

Таким чином, територія міста збільшиться, орієнтовно, у п’ять разів

Про розширення Рівного у рамках децентралізації говорять уже давно. На користь такої пропозиції висловлювався і секретар Рівнеради Сергій Паладійчук. 

Напередодні це питання вкотре обговорювали під час засідання регіональної робочої групи, яка займається планом формування територій об’єднаних громад області.

Директор рівненського «Центру розвитку місцевого самоврядування» Руслан Сивий каже, що таке об’єднання було би логічним, адже все одно діти з цих населених пунктів ходять у садочки, школи та позашкільні заклади Рівного. Більше того, така модель об’єднання дасть можливість сільським радам вирішити проблемні питання:  

- Винести питання щодо приєднання до Рівного Виликоомелянської, Обарівської, Шпанівської, Великожитинської, Городищенської, Білокриницької, Корнинської і Тайкурівської сільських рад. Ми ініціювали обговорення цих питань з сільськими радами, які розміщені поруч, вивчення їхніх проблем щодо асфальтування доріг, освітлення вулиць, дошкільна, позашкільна освіта і, опрацювавши з ними всі ці проблемні моменти, переконати їх створити, як ми називаємо, Велике Рівне.

Можливо, до кандидатів на приєднання до Рівного додасться ще  Городоцька сільська рада.

Крім того, каже Руслан Сивий, якщо об’єднані громади утворяться навколо Рівного без участі міста, обласному центру з часом не буде куди розвиватися.

Вигоду для Рівного у такому форматі об’єднання вбачає і депутат Рівнеради Назарій Поліщук.

Тож члени робочої групи вирішили провести окреме засідання з представниками від Рівного та навколишніх сіл і обговорити перспективу об’єднання. Коли це відбудеться – поки невідомо.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень