«Велике будівництво»: дорога на Дубровиччині готова на 90%

Повне завершення будівельних робіт з нетерпінням чекають жителі п’яти сіл

Замість старої бруківки та вибоїн на дорозі – нове асфальтобетонне полотно з розміткою, облаштований тротуар, світлодіодні знаки та огороджувачі.

Дорогу протяжністю майже 11 км відремонтували на території Трипутнянської сільської ради, що на Дубровиччині.

Такі зміни для громади стали можливі завдяки президентській програмі «Велике будівництво».

Так, дорога вже повністю заасфальтована. Нині фахівці проводять там опоряджувальні роботи – наносять розмітку, розчищають та розширюють узбіччя, встановлюють світлодіодні знаки та світловідбивні огороджувачі.

Повне завершення будівельних робіт з нетерпінням чекають жителі п’яти сіл – Кривиця, Вільне, Грані, Залішани та Трипутні.

 

А це - близько півтори тисячі людей.

Користуватимуться дорогою й інші села району, які є поблизу. Адже саме по ній  здійснюється підвезення дітей до двох шкіл, дитсадка, лікарської амбулаторії та двох ФАПів.

Загалом, нагадаємо, в рамках президентського проєкту «Велике будівництво» на Рівненщині заплановано спорудження та реконструкція 5 шкіл, 5 садочків і 5 спортивних об’єктів, 7 приймальних відділень, а також 73 км доріг.

[media=193463][media=193462]

Повідомляє Рівненська ОДА

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень