«Велика любов» Олесі Гудими у Рівному (ФОТО)

Вона буде тут недовго

Виставка української художниці з Тернополя Олесі Гудими "Мy big love" відкрилася в галереї Євро-Арт у Рівному 5 березня. Невипадково на початку весни авторка привезла свої квіти та свою Українську мадонну, як вона її бачить.

Олеся Гудима за освітою журналістка, але за фахом працювала недовго. З 2007 року вона займається живописом. Художньої освіти не одержала, утім, вважає це радше перевагою, принаймні, це ніколи не заважало її мистецькій кар’єрі.

Художниця є автором близько тисячі картин. Її твори експонувалися на багатьох виставках. У 2018 році «Укрпошта» ввела в обіг марку з зображенням її картини «Наречена». Одразу після цього картина була продана.

Картини Олесі Гудими зберігаються в приватних колекціях в Україні, Канаді, Франції, США, Німеччині, Англії, Вірменії, Іспанії, Польщі, Швейцарії та Угорщини. Найбільше її творів придбав львівський готельно-ресторанний комплекс «Kavalier Boutique».

Чоловік пані Олесі – фотограф, зараз він є її артдиректором. Подружжя виховує 4 дітей. Двійко найменших ще не ходять до школи. Художниця зізнається, що чоловік допомагає їй у всьому, завдяки цьому вона може продуктивно писати.

Я дуже чутлива. Іноді мені хтось щось дошкульне скаже – і я не можу творити. Але якщо немає цієї надчутливості, справжнього живопису не вийде, - сказала художниця Радіо Трек.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Світлана Федас Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень