Велика чепура живе у Рівному (ВІДЕО/ФОТО)

На річці Устя

Фото Наталії Комарової

Вже не вперше у Рівному помічають велику чепуру (вона ж чапля велика біла).

Птах живе на річці Устя.

На відео, зробленому днями, видно, як красиво і граційно чапля приземляється на сухі гілки прямо посеред річки за «Рівнеоблводоканалом».

 

Кілька тижнів тому чепуру на Усті помітила і сфотографувала Наталія Комарова.

15 червня фото птаха у фейсбуці розмістила Лідія Пильщикова. В коментарях до цього посту читаємо:

Irina Kushnir Вона прилітає вже років з 10. Так класно!

З Вікіпедії дізнаємося, що велика чепура - це великий водно-болотний птах родини чаплевих, поширений у теплих помірних та тропічних широтах як західної, так і східної півкулі. На території України гніздовий, перелітний, частково зимуючий.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень