Вчителя у Рівному звинувачують у домаганнях: працюють поліцейські

Триває службове розслідування

У рівненському ліцеї «Гармонія» стався скандал. Напередодні у соцмережах поширили допис і аудіозапис, на якому вчитель фізкультури кричить на учениць 10 класу, ба більше, чоловіка звинувачують у неприйнятній поведінці.

Мовляв, фізрук торкається школярок і вони у його діях вбачають сексуальний підтекст.

Журналісти Радіо Трек звернулися за коментарем щодо ситуації до керівника управління освіти Андрія Мазура.

Він пояснив, що зараз з учнями спілкуються ювенальні поліцейські. Втім, відомо, що учениці вчора саботували урок, вони відмовилися переодягатися на фізкультуру, бо не хотіли займатися на вулиці через холодну погоду.

Вчитель працює в ліцеї майже 5 років і жодних скарг від батьків на нього не було. Наразі з цього приводу триває службове розслідування.

Нагадаємо, напередодні ми писали, що у Рівному звільнили вчителя, який бив дітей скакалкою:

Вчитель фізкультури у Рівному бив дітей: Педагога звільнили, а директор отримав догану

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень