Вчені визначили ідеальну поп-пісню

Її написали "The Beatles"

«Ob-La-Di, Ob-La-Da» - ідеальна поп-пісня. Так вважають дослідники з Інституту Макса Планка, що в Німеччині. До речі, Джону Леннону «Ob-La-Di, Ob-La-Da» не подобалася, він вважав її «нісенітницею для бабусь».

Вони вивчили 700 пісень, записаних з 1958 по 1991 роки. За допомогою спеціального механізму вчені оцінювали, наскільки «несподівано» звучав наступний акорд у порівнянні з попереднім. Загалом вони прослухали 80 тисяч акордів.

39 добровольцям дали послухати акорди з 30 пісень. З треків прибрали мелодію і текст, щоб піддослідні не могли їх розпізнати. Потім їх запитали, наскільки приємним їм видався кожен з акордів.

За даними дослідження, волонтерам подобалося, коли вони чули не той акорд, який очікували. Вчені з'ясували, що людина отримує більше задоволення від пісні, якщо не знає точно, як вона буде розвиватися. Аспірант інституту Вінсент Ченг вважає, що секрет гарної музики - у правильному балансі: з одного боку, вона налаштовує на певні очікування, з іншого - вміє дивувати.

Друге місце в рейтингу зайняла «Invisible Touch» Genesis. На третьому рядку розташувалася «Hooked On A Feeling» Бі Джея Томаса. «I Want You Back» The Jackson 5, «There She Goes» The La's, «When It's Love» Van Halen і «Red Red Wine» UB40 також отримали високі оцінки.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Більше оголошень