Вчені пояснили зайву вагу після відмови від цигарок

Причина в гормонах

Як ідеться на сайті European Lung Foundation, нікотин та інші компоненти тютюнового диму пригнічують синтез гормону ґреліну.

Саме цей гормон відповідає за відчуття апетиту

Люди, які намагаються кинути палити, часто стикаються з проблемою зайвої ваги.

У середньому колишні курці набирають по 5-10 зайвих кілограмів за перші 5 років відмови від тютюну.

Це, як розповідають вчені, змушує багатьох людей, особливо жінок, взагалі не намагатися кинути погану звичку або, навпаки, починати курити заради схуднення.

Як показало дослідження 14-ти добровольців, куріння дійсно впливає на рівень реліну у крові і сильно зменшує апетит – люди, які палили справжні цигарки, з'їдали на 150 калорій менше, ніж їхні "конкуренти" з контрольної групи.

Отож, тепер метою вчених є розробка препарату, що дозволив би і без цигарки зменшити кількість ґреліну у тих, хто наважився покінчити зі шкідливою звичкою.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень