Вчені пояснили зайву вагу після відмови від цигарок

Причина в гормонах

Як ідеться на сайті European Lung Foundation, нікотин та інші компоненти тютюнового диму пригнічують синтез гормону ґреліну.

Саме цей гормон відповідає за відчуття апетиту

Люди, які намагаються кинути палити, часто стикаються з проблемою зайвої ваги.

У середньому колишні курці набирають по 5-10 зайвих кілограмів за перші 5 років відмови від тютюну.

Це, як розповідають вчені, змушує багатьох людей, особливо жінок, взагалі не намагатися кинути погану звичку або, навпаки, починати курити заради схуднення.

Як показало дослідження 14-ти добровольців, куріння дійсно впливає на рівень реліну у крові і сильно зменшує апетит – люди, які палили справжні цигарки, з'їдали на 150 калорій менше, ніж їхні "конкуренти" з контрольної групи.

Отож, тепер метою вчених є розробка препарату, що дозволив би і без цигарки зменшити кількість ґреліну у тих, хто наважився покінчити зі шкідливою звичкою.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень