Руйнівник міфів та качина армія

Адаму Севіджу «винесли» мозок гумові качки

Ведучий популярної освітньої програми «Руйнівники міфів» Адам Севідж надумав розвіяти міф про жахливий ефект від «крякання» гумових качок. Провести такий експеримент його надихнуло вірусне відео, на якому чоловік натискає на купу гумових качок і при цьому чути дуже неприємний звук.

Адам зняв на відео, який ефект має звук від цих іграшок. «Я відчув, неначе мільйони почали кричати від жаху, а потім раптово замовкнули», - написав він на своїй сторінці у Twitter. Пізніше Севідж додав, що «незабаром відкриє свою секретну зброю», і супроводив запис хештегом #duckarmy.

На відео добре видно, що Адам почувався дуже незатишно під час експерименту. Він намагався закривати вуха руками, однак це не допомагало. Руйнівник міфів приголомшений ефектом від «крякання» гумових качок.

                      

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень