Вчені дізналися, як виглядала людина 2 мільйони років тому (ВІДЕО)

Археологи знайшли унікальний череп

Австралійські учені поділилися висновками дослідження черепа людини, яка жила 2 мільйони років тому. 

Унікальний череп археологи знайшли на розкопках поблизу Мельбурна 2 роки тому.

Після ретельних досліджень тепер діляться своїми висновками. Кажуть, саме так могла виглядати істота, попередник сучасної людини. Найімовірніше, їла вона переважно тверді рослини, саме тому мала величезні зуби», – додається у сюжеті.

 

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень