Вчені назвали справжнє ім'я Ісуса

Протягом 2000-річної історії християнства оригінальне ім’я Ісуса було приховане шарами перекладу та транслітерації

Вчені кажуть, що Ісус Христос - змінене ім'я центральної фігури християнства, насправді його рідною мовою - арамейською - воно звучало як Йешу.

Про це пише Daily Mail.

Протягом 2000-річної історії християнства оригінальне ім’я Ісуса було приховане шарами перекладу та транслітерації.

Воно пройшло довгий лінгвістичний шлях із його власної арамейської на іврит, потім на грецьку та латинську, перш ніж воно змогло отримати англійський переклад у 16 столітті.

Крім того, експерти кажуть, що прізвище Ісуса точно не було «Христос», а насправді походило від назви його рідного міста - Назарет. Це означає, що справжнє ім'я Ісуса, швидше за все, було Йешу Назарін.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень