Як виглядав справжній Ісус. Штучний інтелект створив найточніший портрет Христа (ФОТО)

Після детального аналізу

Ісуса Христа часто представляють, як молодого білого чоловіка з європейськими рисами обличчя.

Однак голландський фотограф Бас Утервей вирішив переглянути звичний нам образ Христа і перебудував його, використовуючи штучний інтелект. Результат його роботи потрапив у Мережу, став вірусний і отримав тисячі коментарів в соцмережах, пише Lenta.ua.

В результаті вийшла навіть більш художня робота, ніж наукове відтворення портрета Христа, - Бас Утервейк, голландський фотограф.

Бас Утервейк розповів, що для відтворення портрета Ісуса Христа, він використовував програмне забезпечення Artbreeder з нейронною мережею, яка обробляє фотографії та картини.

На рахунку алгоритму понад тисяча людських облич, тому у своїй роботі він майстер. Завдяки технології особа Христа стала володіти канонічними близькосхідними рисами, а не європейськими. 

Зауважимо, що криміналісти раніше уже намагалися відтворити реальний образ Христа, спираючись на географічні дані. Вийшов ось такий чоловік: 

Водночас у хроніках майже немає опису зовнішності Христа. Одним із можливих його ликів може бути відбиток обличчя на відомій реліквії Туринській плащаниці.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень