Вбив медбрата: з лікарні під Кривим Рогом утік психічно хворий молодик. Розшук

Пацієнт-утікач був жорстоким та агресивним, розповіли у медзакладі

Напередодні вранці у Гейківській обласній психоневрологічній лікарні, що неподалік Кривого Рогу, знайшли мертвим медбрата.

Працівника медзакладу вбив один із пацієнтів. Відомо, що 21-річний молодик зник із місця злочину, повідомляє «Перший Міський».

У поліції виданню повідомили, що пацієнт забив до смерті 54-річного медпрацівника, ймовірно стільцем.

 

Зловмисника розшукують правоохоронці. Вони розпочали розслідування за частиною 1 статті 115 КК України «Вбивство».

Тим часом у лікарні повідомили, що тіло загиблого санітара знайшла медсестра разом з іншим колегою в одній із палат.

‼️ Відомо, що 21-річний пацієнт-утікач страждав психічним захворюванням, був жорстоким та агресивним. 

За словами лікаря, чоловік погано поводився зі своїми батьками, тому й потрапив до закладу.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень