Має психічні розлади та не орієнтується у просторі: у Рівному зник чоловік (ОНОВЛЕНО)

Поліція просила допомогти встановити його місце перебування

Уваров Борис Олексійович, 04.01.1962 року народження, пішов з дому 7 липня у період із 17 до 19 години.

Чоловік проживає на вулиці Богоявленській, повідомляє поліція.

Перебуває на обліку у лікаря-психіатра та не орієнтується у просторі.

 

На прогулянки виходив винятково з рідними.

 

Був одягнутий у фіолетову футболку, сірі спортивні штани, сині гумові капці.

За оновленими даними, завдяки рівнянці зниклого чоловіка розшукали.

Приблизно за годину після його зникнення жінка повідомила на спецлінію 102, що вулицею Волинської Дивізії йде чоловік, за описом схожий на розшукуваного.

Патрульні поліцейські перевірили інформацію та зв’язалися із донькою, яка негайно приїхала і забрала батька.

Жодних протиправних дій відносно чоловіка не вчинено. Поліцейські дякують громадянам, які не залишаються байдужими.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень