Важливі оновлення для українок, які перебувають за кордоном

Йдеться про те, як зробити потрібні документи без повернення додому

Мільйони українок з початку повномасштабного вторгнення виїхали за кордон, і донині додому повернулися не всі. Частина жінок народили дітей, перебуваючи в інших країнах.

Як зробити новонародженій дитині закордонний паспорт без повернення в Україну

Тепер достатньо звернутися або в дипломатичні установи, або в «Паспортний сервіс» в країні перебування. ДМС і дипломатичні установи тепер зможуть отримувати витяги з Державного реєстру актів цивільного стану громадян.

Якщо дитина має іноземне свідоцтво про народження, то документ потрібно перекласти та нотаріально завірити. В деяких випадках потрібно ще й поставити апостиль.

Вартість дитячого закордонного паспорта така ж, як і дорослого: 856 грн або 1496 грн у підрозділах Міграційної служби. Ціна залежить від терміновості виготовлення нового документа. У Паспортних сервісах ціна буде дещо вищою, адже там ще стягують збір за сервісні послуги підприємства. Він різниться в залежності від країни.

Джерело: pmg.ua

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень