

Тут дівчину дивує все
Валерія Скирда з Кременчука свідомо для життя та роботи обрала Швецію – як в Україні, так і в Стокгольмі вона працює дизайнером одягу.
Дівчина відзначила велику відмінність між менталітетом українців і шведів, яких Вікторія назвала інтровертами.
Тут дивує все – починаючи від чистих вулиць, на яких майже немає людей, рівня життя, їжі, води, яку можна пити з-під крана, сегрегації сміття, цін і, звичайно, закінчуючи умовами роботи.
Українка в інтерв’ю телеканалу ICTV розповіла: щоб когось знайти на вулицях чи потрапити у коло спілкування до шведів - потрібно дуже постаратися.
У Стокгольмі шалений попит на ринку нерухомості. Житла не вистачає навіть місцевим. Тому орендар має сподобатися орендодавцю, бо «до тебе і після тебе буде мільйон таких самих претендентів на квартиру», - ділиться Вікторія.
Більше того, на оренду впливають сусіди, яким може не сподобатися новий винаймач квартири.
Розповідаючи про свою теперішню оселю, українка наголосила, що великим плюсом у їхній квартирі є пралка, оскільки це швидше виняток з правил.
Зазвичай пральні машини у багатоповерхівках стоять у підвалах і люди стають у чергу, щоб випрати свої речі.
Особливо вартість м’яса, - розповіла дівчина.
Вікторія навела приклад вартості деяких продуктів у супермаркетах Стокгольма:
Томати – до 6 євро за кг
Кавун – 2,50 євро за кг
Цукіні – 1 євро за 2 шт.
А ще, за словами Вікторії, більшість будинків у Швеції оснащені бомбосховищами, на відміну від України.
У коментарях до відео інші українці діляться своїм досвідом перебування у цій скандинавській країні, в тому числі й побудовою стосунків:
discovering_sweden777
Я в Швеції вже 16 років і більшість с того що вона розповіла це правда.
@Lubasik55
Тут дуже важко почути комплімент від мужчини, бо їхні жінки ненормальні, відразу летять у поліцію
@user-sm1uj8hg6r
емансипація і фемінізм у термінальній стадії - але це не смішно. Бо коли вашого друга (або сина,чоловіка) посадять за липовими звинуваченнями через комплімент - ви зрозумієте проблему глибше
@LiLiiaDud
Ну продукти я б не сказала, що дуже дорого в порівнянні з їхніми зарплатами. Мінімальна зарплата приблизно 2300 євро. В Україні з мінімальною зарплатнею теж продукти будуть здаватися надто дорогими)
@user-gp8lm1wf4k
Нерухомість це велика проблема будь-де. Падай в ноги хазяїну квартири і цілуй йому черевики, аби він довірив тобі ключі від свого щастя (часто з брудом, тарганами і совковими меблями). Іноді навіть серйозні гроші не допомагають. Плюс рієлтори скубуть свій кінський відсоток, який обмежений тільки рівнем нахабства.
Радіо Трек: НОВИНИ
Українці, у яких пенсія менш як 10 000 грн, отримають надбавку: як оформити
Їмо просто ложкою: Дуже смачна намазка на хліб із ходових продуктів
Рейтинг маєтків зіркових втікачів: як виглядають закордонні будинки Винника і Влада Ями (ФОТО)
Стосується тих, хто має картку «Привата»: хто і за що змушений платити комісію 240 грн
Постапокаліпсис: три знаки Зодіаку, які виживуть за будь-яких умов
Не готують нічого, - про конфлікти у Нідерландах через харчові звички українців
Ох і дорогий вийшов урок: українка була в шоці від штрафу, який отримала у Нідерландах
Їхні обличчя автоматично потраплять до реєстру військовозобов’язаних: кого з чоловіків стосується?
У нас ти невдаха, а там – у тебе все попереду: українка про різницю у менталітетах українців та європейців
Вони не розуміли, чому я не ховаюся! – розповідь про «інакшість» українців, яку помітили за кордоном
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415