Вартість електроенергії: чи зростуть тарифи з 1 січня

Чого очікувати українцям у Новому році

Як зазначається у матеріалі ТСН,

відповідно до ухваленої постанови Кабміну №859 від 11.08.2021 р., тарифи на електроенергію у 2022 році залишаться незмінними щонайменше до 30 квітня 2022 року.

Натомість, за прогнозами Міністерства економіки, українцям варто очікувати зростання тарифів на електроенергію - на 17,5%.

Тарифи на світло для населення 

Наразі в Україні діють такі тарифи для побутових споживачів тарифи на світло для побутових споживачів, які від 1 січня не зміняться.

  • Наразі українські домогосподарства, що споживають на місяць до 250 кВт/год, сплачують за світло за тарифом 1,44 грн за 1 кВт/год.
  • А ті українці, що споживають понад 250 кВ/год, витрачають на електроенергію більше - за тарифом 1,68 грн за 1 кВт/год за весь обсяг спожитого

Тарифи на електроенергію для підприємств

Тарифи на електроенергію для промислових підприємств відрізняються від тарифів на електроенергію для населення.

Тарифи встановлює Національна комісія з регулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), тому в різних регіонах ціна на світло для непобутових споживачів відрізняється. Також на розмір тарифу впливає клас напруги (1-й або 2-й клас).

Зокрема, з цінами на універсальні послуги на січень 2022 року на Рівненщині можна ознайомитися за посиланням.

Варто зауважити, що вони вищі від грудневих на 13%.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень