Місту на Рівненщині хочуть розширити межі

На 2214 гектарів

У межі міста Вараш хочуть включити територію Заболоттівської сільської ради Володимирецького району. Це село поруч з Варашем, яке колись віддало свою територію Рівненській атомній станції.

Подробиці розповідає депутат Рівненської обласної ради Борис Бірук:

Це тягнеться з 2003 чи 2004 року, коли Жданюк був міським головою. Він пообіцяв громаді Заболоття забрати село до міста Віраш приєднати. І, відповідно, Заборольська сільська рада віддала землю, на якій на цей час розташована атомна станція. І зараз податки зі станції йдуть у  бюджет міста, а не в сільський бюджет Заболоття.

За словами Бориса Бірука, Заболоття треба приєднати, щоб відновити справедливість і виконати колишню обіцянку. А оскільки Вараш  місто обласного підпорядкування, за розширенням його меж доведеться звертатися обласній раді до Верховної Ради.

Борис Бірук сподівається, що приєднання села до Вараша вирішить ще одну проблему у місті – незрозумілість у питанні, хто у Вараші керівник. Бо вірить у те, що до законодавства внесуть зміни і в містах обласного підпорядкування після об’єднання рад проводитимуть перевибори міського голови.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень