Вакцинація чи реанімація? На Рівненщині – майже 600 ВАЖКИХ хворих на COVID-19

Майже сотня з них на межі життя та смерті

Кількість госпіталізацій від COVID-19 в Україні зростає. Щодня в лікарні потрапляє тисячі людей, щодня сотні людей помирають. Лише в Рівненській області кожного дня госпіталізують близько 150 пацієнтів.

У «ковідних» лікарнях Рівненщини станом на 25 жовтня перебувають 1265 хворих на коронавірус. З них 599 – важкі, а 72 – у реанімаціях.

Про ситуацію у двох опорних лікарнях Рівного, які зараз приймають хворих на коронавірус, розповідає Євген Кучерук, головний лікар КНП «Центральна міська лікарня» РМР.

Вільних ліжок для пацієнтів практично не залишилося. Ситуація близька до критичної. Коронавірус настільки страшний, що він атакує людину і вона може померти буквально за декілька днів.

 

Зараз є навіть у нашому місті цілі рухи, які виступають проти вакцинації. Але тільки подумайте. За майже півтора року боротьби з COVID-19 проліковано 5619 пацієнтів. З них, на жаль, 425 померли.

 

Серед них – жодного вакцинованого. Статистика говорить сама за себе. Невже вам потрібні ще якісь факти?! –звертається до людей Євген Кучерук.

Зростання кількості госпіталізацій, важких випадків COVID-19 напряму пов’язане з малою кількістю вакцинованих, говорять медики. За даними Департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення Рівненської ОДА, із загальної кількості госпіталізованих 95% – невакциновані від COVID-19.

90 ліжок всього, 72 зайняті. Жодного вакцинованого, – наводить дані Юрій Ягодка, міський голова Острога про ситуацію в міській лікарні.

Вакцинація – найефективніший спосіб запобігти важкому перебігу, госпіталізації і смерті від COVID-19. Але, вакцинація чи реанімація – кожен обирає сам, наголошує Роман Сафонов, головний санітарний лікар Рівненської області.

Щодня 800-900 підтверджених випадків захворювання на COVID-19! І це лише з тих, хто звертається за допомогою. Майже удвічі – зростання кількості госпіталізованих за останні два тижні.

 

Знову шалене навантаження на медичну систему, знову страшна статистика смертей. А так просто було вакцинуватись навесні чи влітку… Майже рік у всіх нас була можливість безкоштовно вакцинуватися ефективними вакцинами, які гарантують уникнення важкого перебігу.

 

Але 80% громадян не вакциновані! І місць в лікарнях все менше, – коментує Роман Сафонов.

Більш ніж 99% померлих від коронавірусу в Україні за останні 3 місяці були нещеплені. Тисячі людей щодня госпіталізують, і майже всі вони невакциновані: 94,2% пацієнтів, яких було госпіталізовано з COVID-19 в Україні з 11 по 17 жовтня 2021 року, не отримали жодної дози антиковідної вакцини (дані інформаційно-аналітичної системи MedData).

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень