Вакарчук похвалився талантами своєї 27-річної дочки (ВІДЕО)

Дівчина долучилась до створення кліпу для «Океану Ельзи»Святослав Вакарчук похвалився талантами своєї названої дочки Діани. Про успіхи своєї 27-річної доньки Діани, Вакарчук розповів в ефірі програми "Кондратюк у понеділок".

Це відео знімала команда молодих людей, серед яких, до речі, моя дочка. Вперше вони знімали відео. Вона була продюсером, а її колега був режисером, - розповів фронтмен "Океану Ельзи".


 За словами музиканта, для команди, яка зняла кліп, це стало дебютом. Але їхнє бачення цього світу зовсім інше.

Я повністю довірився їм і сказав, робіть все, що вважаєте за необхідне. Я не робив жодних зауважень, мені подобається все, що вони зробили. Тому що це місток між колишнім і новим баченням, - зізнався Вакарчук.

В описі до офіційного відеокліпу Діана Фонарьова зазначена як одна з трьох продюсерів.

Діана - дочка цивільної дружини Вакарчука Лялі Фонарьової від першого шлюбу з Володимиром Тарасюком, бізнесменом зі Львова. Біологічних дітей у Святослава і Лялі немає, але Діану музикант називає своєю донькою.

 

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Людмила Шуляка-Владика

Людмила Шуляка-Владика

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень