В управлінні освіти Рівного не підтверджують інформацію про ПОДВІЙНІ зимові канікули

Подібних вказівок до них не надходило

Сьогодні в Мережі почала ширитися інформація про те, що в Міносвіти начебто вирішили змінити дати зимових канікул в усіх навчальних закладах країни. Мовляв, через загострення пандемії цієї зими школярі відпочиватимуть аж двічі.  

Як вказується на кількох (дещо сумнівних – ред.) сайтах, перші канікули заплановані з 28 грудня до 10 січня 2021 року, а другі -  з 15 по 21 лютого 2021 року.

 

При цьому на офіційному сайті МОНу жодної подібної інформації НЕМАЄ.

Щоб розставити всі крапки над і, ми звернулися до міського управління освіти Рівного. Ситуацію нам прокоментувала заступниця начальника управління Катерина Сичик.

Каже, на місця таких вказівок не надходило. Більше того, подібної інформації на офіційній сторінці Міносвіти вони також не знайшли.

Зважаючи на це, згідно з чинним законодавством, все залишається в силі.

 

Тобто в управлінні керуватимуться попередніми рекомендаціями щодо запровадження зимових шкільних канікул  з 25 грудня 2020 року до 10 січня 2021 року.

Водночас, як зауважила Катерина Сичик, кожен навчальний заклад має автономію і самостійно визначає структуру навчально року, в т.ч. і дати канікул.

Додамо, що структура навчального року передбачає 175 днів навчання і не менше 30 днів канікул. Однак, якщо періодів відпочинку у школярів буде набагато більше, їм доведеться надолужувати згаяне – до прикладу, суботами чи влітку.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень