В українській поліції тепер є дізнавачі

Вони приступають до роботи з 1 липня

Фото ілюстративне

Відсьогодні в Україні вводять досудове розслідування кримінальних проступків у формі дізнання.

Таке нововведення передбачено прийнятим у червні законом, який вносить зміни до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України.

 

У Нацполіції вже створили штатні підрозділи дізнання.

Про це повідомляє «Кореспондент» з посиланням на пресслужбу відомства.

Голова Нацполіції України Ігор Клименко

Напередодні голова Нацполіції Ігор Клименко заявив, що дізнавачі розслідуватимуть понад половину усіх зареєстрованих кримінальних правопорушень. Загальна чисельність штату дізнання, за його словами, складає понад 3 700 посад:

Ми починаємо працювати, провели низку заходів до запуску цього інституту, зокрема, створили штатні підрозділи дізнання. Крім того, розроблено нормативно-правові акти, методичні матеріали, організовано навчання майбутніх дізнавачів, які розслідуватимуть більш як половину всіх зареєстрованих кримінальних правопорушень, - повідомив очільник Національної поліції України.

Найбільш поширеними видами кримінальних проступків стануть крадіжки без кваліфікуючих ознак, заподіяння легких тілесних ушкоджень та шахрайства, незаконне поводження з наркотичними засобами без мети збуту тощо.

Згідно з інформацією, досудове розслідування кримінальних проступків у формі дізнання здійснюватимуть і штатні підрозділи дізнання, і уповноважені особи інших структурних підрозділів відділів і відділень поліції.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень