

Оновлену купюру презентував НБу до 160 річниці народження Франка
Національний банк України випустив нову 20-гривневу пам’ятну банкноту, присвячену 160-річчю від дня народження письменника Івана Франка.
Банкнота значно відрізняється дизайном від сьогоднішньої 20-гривневої банкноти, яка є в обігу. Портрет Івана Франка знаходиться в центрі банкноти. Вона наслідує наш новий ряд дизайну банкнот, який вводився в обіг – це 100-гривнева банкнота зразка 2014 року і 500-гривнева банкнота зразка 2015 року. Використані всі сучасні захисні елементи, які використовуються на банкнотах високого номіналу, – зазначив заступник голови НБУ Яків Смолій.
Національний банк розробив цю банкноту з метою вдосконалення технології виготовлення грошових знаків національної валюти і їхніх захисних елементів. Працюючи над створенням, фахівці втілювали найсучасніші інноваційні технології як у дизайні, так і в системі захисту. Папір для банкноти було вироблено з додаванням українського льону, що значно здешевило витрати на виробництво банкноти і додало їй міцності.
Розробка банкноти тривала майже рік. Пам’ятні банкноти будуть введені у обіг з 1 вересня 2016 року. Тираж становить один мільйон штук. 20 тисяч примірників цих банкнот будуть запаковані у сувенірні конверти і будуть реалізовуватися регіональними управліннями представництва НБУ за ціною 31 гривня. Решта будуть реалізовуватися за ціною 27 гривень.
Радіо Трек: НОВИНИ
Стосується всіх, хто має Приват24 і карточки: важлива зміна в доступі до власного рахунку
Світла смуга уже почалася: чотири знаки Зодіаку нарешті зустрінуть щастя
Квітень принесе хороші новини трьом знакам Зодіаку: чекають сюрпризи від Всесвіту
Помилку роблять 98% водіїв: який «поворотник» потрібно вмикати, коли заїжджаєте на кільце
Просто зваріть торт на сніданок: близькі спершу здивуються, але потім попросять добавки
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415