В Україні знайшли перстень нащадка султана Сулеймана: на ньому цікавий напис (ФОТО)

У місті, яке колись було на території Османської імперії

Основне фото - JamesDeMers. Колаж Радіо Трек

Перстень часів Османської імперії археологи знайшли у Миколаєві.

Вчені припускають, що прикраса належала онукові турецького султана Сулеймана, інформує дослідник Карл ХейнПерстень археологи викопали в околицях села Березань на Миколаївщині.

Прикраса виготовлена зі срібла з позолотою та прикрашена гравіюванням:

«Аллах, я — твій слуга».

Аби зрозуміти нанесений напис, вчені звернулися до фахівців у Стамбулі. Перстень, судячи з усього, зроблений на початку 18 століття.

Миколаївщина — колись територія Османської імперії, провінція Едісан. Тихе, квітуче, побожне місце. У 18 столітті анексовано Росією. Перстень розповів мені, що він належав старшому синові старого Селіма, Осману.

 

Важко пораненим Осман — ефенді з загоном під натиском російських відходив до моря. Помолившись Аллаху, він поцілував перстень і залишив його в рідних землях, в надії обов'язково повернутися. Захищаючи батьківщину, героїчно загинув на війні з росіянами, – написав дослідник на своїй сторінці у Facebook.

Джерело: РБК-Україна

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень