В Україні вводять ще одне обов’язкове щеплення (ФОТО)

Проводитимуть його дітям до 2 років

Як заявив на брифінгу головний санітарний лікар Віктор Ляшко,

з 2022 року Україна запровадить обов'язкові щеплення для дітей проти пневмококової інфекції.

Оперативний штаб Міністерства охорони здоров'я рекомендував включити у Національний календар щеплень з 2022 року вакцину проти пневмококової інфекції.

За словами Ляшка, щеплення буде проводитися тричі - два щеплення у перший рік життя, і ще одне – протягом другого року.

Будемо проводити перемовини з Міністерством фінансів, щоб включити в бюджет 2020 року кошти на закупівлю вакцини, - додав головний санітарний лікар.

Раніше експерти ЮНІСЕФ радили робити щеплення від пневмококової інфекції, яка є смертельно небезпечною, не лише дітям, а й людям з груп ризику. Адже і грип, і COVID-19 можуть ускладнюватися ще й бактеріальною пневмонією, а пневмокок — її найпоширеніша причина.

Довідково:

Пневмококова інфекція – група інфекційних захворювань, які проявляються у вигляді гнійно-запальних процесів в різних місцях людського організму. Найбільш схильні до захворювання діти від 6 місяців до 3 років.

Пневмококова інфекція може спровокувати розвиток таких захворювань, як менінгіт, пневмонія, отит, зараження крові.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень