В Україні черговий антирекорд COVID-19 і помер ще один мер (СТАТИСТИКА)

Померли очільники міст на Київщині та Чернігівщині

Напередодні в Україні діагностували COVID-19 у 8 312 осіб. Як передає Укрінформ, такі дані містить система моніторингу поширення епідемії коронавірусу РНБО.

Упродовж доби зафіксовано 173 нових летальних випадки.

Одужали – 3 394 особи.

Найбільше нових випадків коронавірусу за добу виявили у Києві - 741, в Харківській - 659, Хмельницькій - 521, Одеській – 493 та Донецькій – 466 областях.

Загалом в Україні зареєстровано 7 041 смерть від COVID-19.

Одужали – 155 026 пацієнтів.

Хворіють нині - 216 662 особи.

Від COVID-19 помер мер Новгород-Сіверського, це — Чернігівська область.

Олегу Бондаренко було 47 років, повідомив народний депутат Максим Зуєв.

 


Бондаренко мав підтверджений діагноз COVID-19. У нього була двостороння пневмонія. Він займав крісло мера Новгород-Сіверського з 2015 року.

До слова, днем раніше в Україні за добу зареєстрували 7 342 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19. Тоді від коронавірусу помер мер Борисполя Анатолій Федорчук. За результатами підрахунку голосів, він перемагав на виборах мера міста. Федорчуку було 60 років, на посаді Бориспільського міського голови він працював з 2006 року.

Як повідомив вчора міський голова Рівного Володимир Хомко, мера Борисполя він добре знав особисто. Каже, це — велика втрата для міста. Від Рівнеради родині надіслали лист зі словами співчуття.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень