В Рівному щомісяця 3-4 сім’ї опиняються під загрозою позбавлення батьківських прав

Принаймні саме стільки питань щомісяця розглядає постійна комісія з захисту прав дітей

Зазвичай до комісії звертається суд, якому потрібна рекомендація щодо того, чи позбавляти особу батьківських прав. Для того, аби дати чи не дати таку рекомендацію, комісія детально вивчає ситуацію, що склалася в сім’ї. Як відзначає начальник служби в справах дітей Рівненського міськвиконкому Андрій Міщеня, перш за все вони турбуються про думку та подальшу долю дітей:

Перед комісією, якщо необхідно, з дітьми працюють психологи і з’ясовують їхню думку. Наприклад, що дитина думає з приводу того, з ким з батьків вона хоче жити. Якщо це дитина старшого віку, то важлива і її думка з приводу позову до суду про позбавлення, наприклад, батька батьківських прав.

Комісія приймає виключно рекомендаційне рішення, однак, як відзначає Андрій Міщеня, в більшості випадків суд прислухається до цього рішення.

До слова, найчастіше під позбавлення батьківських прав потрапляють зовсім не неблагополучні сім’ї, а ті, хто просто розлучився.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень