В Рівному щомісяця 3-4 сім’ї опиняються під загрозою позбавлення батьківських прав

Принаймні саме стільки питань щомісяця розглядає постійна комісія з захисту прав дітей

Зазвичай до комісії звертається суд, якому потрібна рекомендація щодо того, чи позбавляти особу батьківських прав. Для того, аби дати чи не дати таку рекомендацію, комісія детально вивчає ситуацію, що склалася в сім’ї. Як відзначає начальник служби в справах дітей Рівненського міськвиконкому Андрій Міщеня, перш за все вони турбуються про думку та подальшу долю дітей:

Перед комісією, якщо необхідно, з дітьми працюють психологи і з’ясовують їхню думку. Наприклад, що дитина думає з приводу того, з ким з батьків вона хоче жити. Якщо це дитина старшого віку, то важлива і її думка з приводу позову до суду про позбавлення, наприклад, батька батьківських прав.

Комісія приймає виключно рекомендаційне рішення, однак, як відзначає Андрій Міщеня, в більшості випадків суд прислухається до цього рішення.

До слова, найчастіше під позбавлення батьківських прав потрапляють зовсім не неблагополучні сім’ї, а ті, хто просто розлучився.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень