В Рівному презентували два нові тролейбусні маршрути (8 ФОТО)

5 нових тролейбусів курсуватимуть маршрутами №4а та №9а

Обидва тролейбуси сполучатимуть два вокзали – «старий» автовокзал та автостанцію «Чайка».

Ці 5 нових тролейбусів коштували бюджету міста 2 мільйони 600 тисяч гривень. 200 тисяч було вкладено в будівництво контактної лінії  в районі 12 школи.

На офіційний запуск нових маршрутів завітав і міський голова Рівного Володимир Хомко. Він також розповів, що нині готується новий проект, що стосується такого «бюджетного транспорту».

Зараз вже замовлений проект нашим управлінням транспорту. 300 тисяч гривень коштує. Це проект по кільцюванню тролейбусної лінії по вулицях Волинської Дивізії та Коновальця. Я думаю, приблизно через 2-3 місяці проект буде готовий, і ми в цьому році приступимо до виконання тих робіт, вартість їх приблизно 15 мільйонів гривень. Таким чином оцей тролейбусний марштрут, який піде зараз до «Фреша», на кінечному етапі буде обходити вулиці Волинської Дивізії та Коновальця

Також в найближчих планах є й закупівля в Білорусії 3 тролейбусів, що вийдуть на маршрут, котрий сполучить кладовище «Нове» та мікрорайон Пінічний.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень