В Рівному презентували два нові тролейбусні маршрути (8 ФОТО)

5 нових тролейбусів курсуватимуть маршрутами №4а та №9а

Обидва тролейбуси сполучатимуть два вокзали – «старий» автовокзал та автостанцію «Чайка».

Ці 5 нових тролейбусів коштували бюджету міста 2 мільйони 600 тисяч гривень. 200 тисяч було вкладено в будівництво контактної лінії  в районі 12 школи.

На офіційний запуск нових маршрутів завітав і міський голова Рівного Володимир Хомко. Він також розповів, що нині готується новий проект, що стосується такого «бюджетного транспорту».

Зараз вже замовлений проект нашим управлінням транспорту. 300 тисяч гривень коштує. Це проект по кільцюванню тролейбусної лінії по вулицях Волинської Дивізії та Коновальця. Я думаю, приблизно через 2-3 місяці проект буде готовий, і ми в цьому році приступимо до виконання тих робіт, вартість їх приблизно 15 мільйонів гривень. Таким чином оцей тролейбусний марштрут, який піде зараз до «Фреша», на кінечному етапі буде обходити вулиці Волинської Дивізії та Коновальця

Також в найближчих планах є й закупівля в Білорусії 3 тролейбусів, що вийдуть на маршрут, котрий сполучить кладовище «Нове» та мікрорайон Пінічний.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень