В Рівному презентували два нові тролейбусні маршрути (8 ФОТО)

5 нових тролейбусів курсуватимуть маршрутами №4а та №9а

[media=67468]

Обидва тролейбуси сполучатимуть два вокзали – «старий» автовокзал та автостанцію «Чайка».

Ці 5 нових тролейбусів коштували бюджету міста 2 мільйони 600 тисяч гривень. 200 тисяч було вкладено в будівництво контактної лінії  в районі 12 школи.

[media=67467]

На офіційний запуск нових маршрутів завітав і міський голова Рівного Володимир Хомко. Він також розповів, що нині готується новий проект, що стосується такого «бюджетного транспорту».

Зараз вже замовлений проект нашим управлінням транспорту. 300 тисяч гривень коштує. Це проект по кільцюванню тролейбусної лінії по вулицях Волинської Дивізії та Коновальця. Я думаю, приблизно через 2-3 місяці проект буде готовий, і ми в цьому році приступимо до виконання тих робіт, вартість їх приблизно 15 мільйонів гривень. Таким чином оцей тролейбусний марштрут, який піде зараз до «Фреша», на кінечному етапі буде обходити вулиці Волинської Дивізії та Коновальця

Також в найближчих планах є й закупівля в Білорусії 3 тролейбусів, що вийдуть на маршрут, котрий сполучить кладовище «Нове» та мікрорайон Пінічний.

[media=67469]

[media=67465]

[media=67466]

[media=67464]

[media=67470]

[media=67463]

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень