В Рівному феєрично відіграв клуб «Динамо»

Столичне «Динамо-НПУ» показало, що недарма перебуває на першому рядку турнірної таблиці жіночої Суперліги.

Дівчата з баскетбольного клубу «Рівне» доклали максимум зусиль, щоб порадувати своїх вірних уболівальників не лише грою, але й перемогою, та, на жаль,

цього разу знову сильніші киянки - 54:72 на їхню користь.

Вже в неділю, 17 лютого, о 14:00 на жіночу команду БК «Рівне» очікує ще важче випробування. До Рівного приїжджає чемпіон України та ще один фаворит цьогорічної Суперліги - «Київ-Баскет».

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень