ON-LINE

Баскетболісти клубу «Рівне» напередодні Нового року відвідали сиріт

субота, 29 грудня 2018
Чужих дітей не буває

Гравці Баскетбольного клубу «Рівне» напередодні різдвяно-новорічних свят провідали та привітали подарунками тих, хто найбільше цього потребує, – вихованців Міського будинку дитини.

Баскетболісти разом з найменшими вихованцями дитбудинку гралися на новорічному ранку та роздавали подарунки. До закладу БК «Рівне» передав найбільш необхідне – це памперси, а також фарби, альбоми тощо.

Насправді – це дуже важко бачити тих діток, які обділені батьківським теплом. Просто хочеться забрати їх всіх собі, – ледь стримуючи сльози, говорить про свої пережиті емоції лідер жіночої команди БК «Рівне» Тетяна Гаврильчик.

Відзначимо, що соціальні акції від БК «Рівне», особливо ті, які спрямовані на дітей, вже стали традицією та, можна сказати, візитівкою клубу.

Баскетболісти регулярно відвідують місцеві школи, де проводять «Уроки баскетболу», займаються з дітьми, популяризуючи улюблену гру та здоровий спосіб життя.

Дітки з дитбудинків відвідуватимуть матчі клубу, а баскетболісти проводитимуть майстер-класи та ігри в інтернатах.

Баскетбольний клуб «Рівне» запрошує долучитися до благодійної справи і своїх вірних уболівальників, проявити свою соціальну відповідальність та допомогти дітям, які цього потребують, особливо це актуально перед новорічними святами! Скринька збору коштів для діток з логотипом «Дарунка» на усіх матчах БК «Рівне».

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber063-73-4-106-4
 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублений військовий квиток на прізвище Несенчук

    Загублений військовий квиток виданий на прізвище Несенчук Володимир. Прохання...
  • Загублено документи на прізвище Билень

    Сьогодні, близько 15:00 години, поблизу бізнес-центру готелю «Мир» було...
  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного