У Рівному вперше в Україні відкривають селфі-стіну в бібліотеці

Рівненські любителі селфі першими в країні спробують новий тип самофотографування

У середу, 22 червня, о 12.00 напередодні Дня молоді в Рівненській обласній бібліотеці для молоді (вул. Київська, 18) відбудеться презентація «Селфі-стіни».

Цей проект отримав перемогу у конкурсі міні-грантів бібліотечних ініціатив Української бібліотечної асоціації. Така селфі-стіна буде встановлена  вперше не тільки в Рівному, а й в Україні.

Селфі-стіна стане своєрідною «фішкою» книгозбірні. Таким чином, відвідувачі зможуть постійно себе «селфити» в мережі, використовуючи хештег  #yunilibr або #yunilibrselfie.

В рамках проекту також буде проведено фотоконкурс в мережі Facebook на краще селфі з книгою в бібліотеці на фоні створеної стіни, переможець якого отримує селфі-палку в подарунок. У такий спосіб хочуть заоохотити молодь йти до бібліотеки, щоб зробити краще селфі, проявивши власну творчість та винахідливість.

За матеріалами Рівненської обласної бібліотеки для молоді.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень