В Острозькій академії встановили десятий рекорд України (ФОТО)

Цими вихідними

У Національному університеті «Острозька академія» встановили черговий, десятий рекорд України в номінації «Масові заходи».

У суботу, 23 лютого, до університету завітало 17 уповноважених послів, гості з Міністерства закордонних справ України. Острозьку академію відвідали посли й представники посольств Аргентини, Бельгії, Великої Британії, В’єтнаму, Греції, Грузії, Індії, Іраку, Лівану, Палестини, Чехії, Швеції, Південної Кореї, США, Канади, Італії, Таджикистану. А також голова постійного представництва Константинопольської православної церкви в Україні отець Михаїл.

 - В академії, мабуть, не пам’ятають, щоб тут водночас виступало стільки послів і уповноважених представників з різних країн, – зазначив ректор НаУОА Ігор Пасічник.

Академія вже дев’ять разів потрапляла до Національного проекту «Книга рекордів України» та один – до Книги рекордів Гіннеса.

Дипломи, які засвідчують встановлення рекорду, вручили ректору НаУОА Ігорю Пасічникові та генеральному директорові Генеральної дирекції обслуговування іноземних представництв Павлові Кривоносу.

Рекорд установили в категорії «Масові заходи» завдяки найбільшій кількості представників дипломатичного корпусу та співробітників іноземних дипломатичних і консульських установ (17 осіб), які зібралися на базі закладу вищої освіти.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Більше оголошень