В ОСББ Рівного є шанс отримати значно більше коштів на термомодернізацію будинків

Про це розповів заступник міського голови Рівного Сергій Васильчук

Фонд енергоеефктивності в межах державної програми «Енергодім» планує витратити на комплексну термомодернізацію будинків ОСББ понад 3 мільярди гривень, що майже вдесятеро більше, ніж у попередні роки на «Теплі кредити».

Це кошти держбюджету та ЄС.

За програмою «Енергодім», ОСББ братимуть у банках кредити на термомодернізацію будинків, а Фонд енергоефективності першим 300 з них відшкодовуватиме 60-70% вартості енергоаудиту, проектів та робіт, наступним -40-50%.

Сергій Васильчук пообіцяв і додаткове фінансування з міського бюджету Рівного в межах міської програми:

Ми прописуємо в нашій програмі, що для тих перших 300 рівненських ОСББ будемо відшкодовувати ще 5% тіла кредиту. Тобто загалом це 75% вартості кредиту буде компенсувати Фонд і місто.

 

І плюс  ми будемо компенсувати різницю у відсотках між ставкою, в якій візьмуть кредит, і тим, що відшкодовує область. Область відшкодовує 10%.

Cергій Васильчук

Іншим ОСББ, які не попадуть у перші 300, яким Фонд енергоефективності даватиме більше фінансування, каже заступник міського голови, з міського бюджету компенсуватимуть 20% тіла кредиту. І додає:

Завдяки цьому ми отримаємо багато коштів з Фонду енергоефективності для будинків Рівного, а люди витрачатимуть максимум 30% від вартості робіт.

 

Це вигідно і місту, і мешканцям, і виконавцям робіт у будинках.

Почне працювати програма з наступного року. 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень