В ООН збільшать кількість миротворців

Кількість миротворців зросте на 40 тисяч, головним чином за рахунок Китаю

Президент США Барак Обама заявив на саміті ООН з питань миротворчих операцій про збільшення контингенту миротворців ООН на 30 тисяч осіб. Однак після заяв країн-учасниць саміту ця цифра збільшилася до 40 тисяч. За словами Обами, понад 50 країн зобов'язалися надати свої сили, техніку та обладнання.

Декларацію про посилення миротворчих операцій підписали понад 40 держав, серед них США, Німеччина, Франція, Україна, Китай та інші. Росії у списку немає. Окрім 40 тисяч військових та поліцейських, миротворчі сили отримають 40 гелікоптерів та 10 польових шпиталів, повідомила постійний представник США в ООН Саманта Пауер.

Китайський лідер Сі Цзіньпінь оголосив про створення "постійного миротворчого поліцейського підрозділу та формування резервних сил кількістю вісім тисяч військових". Також він заявив про створення 10-річного фонду миру і розвитку в один мільярд доларів. Частина з цих коштів буде використана на миротворчі операції.

На сьогодні миротворчі сили ООН налічують понад 106 тисяч осіб. Вони задіяні у виконанні 16 місій по всьому світу.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень