Ємен на межі голоду

Внаслідок конфлікту Ємен опинився на межі голоду, заявили у Всесвітній продовольчій програмі - гуманітарній організації, що працює в системі ООН.

За даними ООН, допомоги потребують понад 21 млн єменців, тобто близько 80% населення країни. На ринку країни не вистачає продовольства, щоб прогодувати населення. Термінової допомоги потребують майже 13 мільйонів людей.

Гуманітарні організації не можуть потрапити в регіони, які найбільше потребують допомоги, через насильство, яке триває в Ємені. У конфлікті беруть участь бойовики хусити, які воюють проти проурядових сил та їхніх союзників. Поставкам продовольчої допомоги перешкоджають бої навколо портів країни.

Заступник генсека ООН з гуманітарних питань Стівен О'Браєн, який щойно повернувся з Ємену, під час Ради Безпеки ООН заявив, що "масштаби людських страждань там - практично незбагненні".

Він різко розкритикував коаліцію на чолі з Саудівською Аравією за авіаудари по порту міста Ходейда, назвавши це порушенням міжнародного гуманітарного права.ООН віднесла Ємен до країн з найвищим рівнем гуманітарної кризи, разом з Південним Суданом, Сирією та Іраком.

За повідомленнями, з початком бомбардувань, які завдає коаліція, підтримуючи проурядові сили, в країні загинули близько двох тисяч цивільних.

За матеріалами ВВС Україна 

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень