В облраді досі не можуть визначитися зі складом комісій

БПП хоче 4 комісії в раді

На понад годину розтягнулася перерва депутатів Рівненської обласної ради. Хоча попередньо розходились на півгодини.

Додамо, що сьогодні створили 10 постійних комісій. Проте під час голосування за їх склад, голів та заступників пропозицію від коаліції не підтримали. Вочевидь, за погоджений між "Батьківщиною", Радикальною партією, "Свободою"  та УКРОПом проект не голосували "свободівці". Згідно з цим проектом їм мала дістатися лише одна комісія. А ось у проекті, який запропонувала фракція БПП, "свободівці" мали б очолити дві комісії.

Згідно з ним, бюджетну комісію мав би очолити Микола Кучерук від "Батьківщини", аграрну — Світлана Богатирчук-Кривко від "Конкретних справ", гуманітарну — Віталій Ундір від БПП, охорони здоров`я — Михайло Вервега від "Батьківщини", самоврядування – Валентин Крока від БПП, боротьби з корупцією - Сергій Свисталюк з Радикальної партії, будівництва – Богдан Файфура від партії Конкретних справ. Комісію з питань економіки – Михайло Кирилов від БПП, екологічну за проектом мали б віддати "свободівцію" Валявці, соцполітики – Борису Біруку від УКРОПу.

Між тим, за проектом, який запропонувала фракція  БПП, бюджетну комісію має очолити Юрій Благодир (БПП), економічну — Михайло Кириллов (також БПП), з питань будівництва — Богдан Файфура від "Конкретних справ".

Аграрна комісія також має відійти БПП. Її мав би очолити Ігор Фізик, екологічну порошенківці хочуть віддати Володимиру Валявці від"Свободи", соціальну — Борису Біруку (УКРОП), гуманітарну — Аллі Черній від "Батьківщини", охорони здоров`я — Андрію Бортніку від "Свободи".  

Комісію з питань місцевого самоврядування мав би очолити Валентин Крока від БПП та з питань регламенту та боротьби з корупцією — Сергій Свисталюк від Радикальної партії.

Таким чином, БПП бере собі чотири комісії, "Свобода" — дві. А за проектом коаліції "Свободі" мала б дістатися одна комісія. Вочевидь, саме тому рішення і не було ухвалене.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень