У центрі Рівного буде унікальне мистецьке місце (ФОТО)

Дворик на вулиці Словацького хочуть впорядкувати місцеві активісти

[media=70087]

Згідно з проектом, у цьому дворику заплановано зробити спеціально відведене місце для проведення різноманітних творчих заходів та майстер-класів. Облаштована тераса буде розрахована для використання влітку, однак, як відзначає керівник проекту Вікторія Серветник, вже є ідеї щодо того, як креативно використовувати цей простір і в зимовий період. До прикладу, тут можна буде влаштувати виставку крижаних скульптур.

[media=70086]

Також однією з особливостей нового «урбан-плейсу» стане особлива карта Рівного. На цій карті буде зібрано всі арт-об’єкти міста включно з  їхніми історіями. Також дворик на Словацького,3а прикрасять мурали (великі малюнки на стінах будинків).

[media=70085]

Як відзначає Вікторія Серветник, навколо проекту вже об’єдналися майже всі місцеві дизайнери та «урбаністичні» активісти. Щодо фінансування, то організатор відзначає, що переважно це будуть добровільні спонсорські кошти. Далі пряма мова:

Фінанси залучатимуться виключно від рівнян та від соціально-відповідального бізнесу, людей, які можуть дати певні матеріали. Один може дати дошки, інший може дати інструменти для роботи. Є люди, які готові навчити нас робити вуличні меблі і тому вони теж об’єднуються.

[media=70084]

Щодо того, коли ж місто вже отримає свій арт-простір, то керівник проекту відзначає, що поки відкриття заплановане на весну-літо 2017 року. Втім, тут все залежить від того, наскільки швидко та злагоджено над ним працюватимуть люди, що долучаться.

[media=70083]

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень