Містичне життя Рівненського зоопарку (+27 ФОТО, ВІДЕО)

Вчора пройшла міжнародна ніч кажанів

Відьми, вампіри, ельфи, а також ворожки, шаманки та чаклуни, охоронець і Дід Мороз – це дійові особи казки, що була вчора. А ще звірі, багато-багато звірів, що вночі не сплять. Не слід забувати про вогняне шоу, музичний концерт і сюрреалістичні малюнки піском. Повірте, перераховувати головні події можна до ранку, тому ми просто поділимось з вами враженнями.

А й справді, казок нині чимало розповідають нам по телевізору, але це іронічні та нецікаві казки, кінцівки яких знає кожен. Саме через це слово «казка» втратило свою чарівну силу, але коли відвідуєш подібне свято, то і душа барвами наповнюється, а уява малює прекрасні містичні образи. Відчуваєш себе героєм старого дитячого фільму, в якому ви головний герой, що за короткий час встигає потрапити у найвіддаленіші куточки світу якраз в той момент, коли там відбуваються дивовижні події.

Було багато людей, що прийшли з дітьми. Насправді дуже багато, організатори навіть не очікували, що буде стільки відвідувачів, тому багатьом довелося чекати хвилин з 20 або і більше в черзі, перш ніж відправитись на екскурсію. Але в цей час можна було відвідати тераріум і погрітись біля багаття під живу музику, пригоститись смачненьким у «ведмедика», одним словом - засумувати було неможливо.

Ми підготували для вас коротке відео зі свята, якщо у вас не було змоги на нього сходити в цьому році. Подивіться його і обов’язково сходіть наступного року. Ви точно не пошкодуєте, коли на собі відчуєте цю містично-романтичну атмосферу.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень