![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
У Рівному колектив військового госпіталю зустрів лікарську бригаду, яка тривалий час перебувала в зоні АТО та успішно повернулася додому
Сьогодні, 16 вересня, на території Рівненського військового госпіталю відбулась урочиста зустріч представників військово-медичного закладу, які повернулися зі Сходу України. Групу військових лікарів зустрічали з квітами та оплесками колеги, рідні та близькі.
Як зазначив під час заходу начальник Рівненського військового госпіталю полковник медичної служби Олексій Кльонов, щоразу в небезпечне відрядження їдуть кращі із кращих. Проте в районі проведення АТО військові лікарі не тільки рятують життя військовослужбовців та цивільних, а й здобувають досвід, який узагальнюється та передається іншим спеціалістам вже на мирних територіях.
— За час проведення АТО кількість рівненських лікарів, які мають досвід роботи поблизу лінії зіткнення, перевищує чотири десятки. Серед них хірурги, анестезіологи, терапевти, невропатологи, інфекціоністи, медсестри операційних, хірургічних та загального профілю, а також лаборанти. Якщо на початку ми відправили лікарсько-сестринські бригади на своїх військових автомобілях, які було укомплектовано медичним обладнанням та усім необхідним, то зараз наші представники працюють як медичний персонал одного із мобільних військових госпіталів на Донецькому напрямку, — наголосив начальник Рівненського військового госпіталю.
Інформацію надав офіцер прес-служби Міністерства оборони в Рівненській області підполковник Віктор Шубец.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК