В авто волинянина рівненські патрульні виявили пістолет (ФОТО)

І биту

Автомобіль «Peugeot Partner» за порушення правил дорожнього руху патрульні зупинили в Обарові учора.

Під час поверхневої перевірки транспортного засобу, яким керував 35-річний житель Луцька, правоохоронці виявили пістолет.

Слідчо-оперативна група вилучила із салону авто стартовий пістолет «Atmaca» із ознаками переробки, а також дерев’яну биту, обмотану резиною.

Усе вилучене відправили на проведення експертизи. Чоловіку загрожує від трьох до семи років за ґратами.

Крім того, у волинянина відібрали зразки крові на предмет визначення стану наркотичного сп'яніння. Також поліцейські перевіряють його на причетність до вчинення інших кримінальних правопорушень.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень