В яких областях України є вакансії та найвища зарплата

Ринок праці переживає кризу

На ринку праці попит на вакансії значно перевищує пропозицію. При цьому третину нових вакансій відкрито у Києві, а найбільша конкуренція серед шукачів роботи у Харкові.

Кількість резюме на порталах з пошуку роботи за останній тиждень в Україні збільшилася на 55%, на третину зросла кількість відгуків на вакансії. Наразі столиці вже вдалося повернути собі лідерство за кількістю пропозицій роботи: на Київ припадає 36% усіх відкритих в Україні вакансій. Львів на другому місці – 17% вакансій.

Крім того, у столиці пропонують і найвищі зарплати – 29200 грн.

 

За рівнем пропонованих зарплат до трійки лідерів увійшли Полтавська та Львівська області – 22300 та 21600 грн відповідно.

Найбільше вакансій відкрито наразі для ІТ-спеціалістів та менеджерів з продажу. Шукають маркетологів та спеціалістів з реклами та PR, а також працівників у сферу транспорту та логістики. До першої десятки пропонованих вакансій не потрапили лікарі, фармацевти, будівельники та робочий персонал.

Найбільша конкуренція сьогодні у Харківській області, на одне робоче місце в регіоні претендує 19 осіб. У Запорізькій – 17 осіб на одне робоче місце, а в Одеській – 14 претендентів.

В Умовах воєнного стану бізнес заощаджує усі можливі ресурси, і зокрема скорочує зарплати, адже не має можливості утримувати їх на довоєнному рівні.

Джерело: UBR

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень