В уряді назвали категорію українців, які взимку залишаться без субсидії

Остаточне рішення має виносити суд

Українців, які отримують зарплату у конверті, можуть тимчасово позбавляти субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. Це передбачено проєктом закону «Про працю». Проте остаточне рішення щодо позбавлення субсидій має виносити суд.

У законопроєкті йдеться, що у разі, якщо суд встановить факт виконання особою роботи без укладання трудового договору з обов’язковою сплатою єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та інших платежів, він буде позбавлений права на отримання матеріального забезпечення на випадок безробіття на строк до 2 років (починаючи з дня, коли рішення суду набуло чинності).

Також автори законопроєкту пропонують на такий самий термін позбавляти субсидії осіб, які працюють неофіційно, а тому не сплачують податки. Звісно, ​​лише у тому випадку, якщо відповідний факт буде встановлено судом.

Джерело: На пенсії

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень