В українській лікарні померла восьма жертва ДТП з автобусом у Польщі

Трагедія сталася у березні

В одній з українських лікарень померла восьма жертва ДТП українського рейсового автобуса, що трапилася у ніч з 5 на 6 березня на автомагістралі A4 у Підкарпатському воєводстві Польщі за 30 км від кордону, - повідомляє Укрінформ.

Ми отримали інформацію з України про те, що померла восьма особа з цієї аварії. Зараз ми намагаємося підтвердити, чи ця смерть має зв’язок з ДТП,- повідомила речниця Окружної прокуратури у Перемишлі Марта Пентковська.

Ідеться про чоловіка віком близько 60 років із Херсонської області, який отримав у цій аварії важкі травми і упродовж трьох тижнів лікувався у лікарні в Перемишлі. Коли його стан покращився, його наприкінці березня перевезли спецтранспортом в Україну для подальшого лікування, однак чоловік помер.

Нагадаємо, у ніч проти 6 березня при з’їзді до пункту обслуговування пасажирів (ПОП) “Кашице” у Підкарпатському воєводстві упав у рів автобус Познань-Херсон, в якому їхали 57 громадян України. На місці загинули п’ятеро, 35 людей дістали травми. Згодом у лікарнях Польщі померли ще двоє пасажирів, 50-річний чоловік та 28-річна жінка.

Окружна прокуратура у Перемишлі продовжила слідство у цій справі до 7 вересня.

У ніч проти 22 березня на тому ж місці потрапив у ДТП ще один український автобус Вроцлав-Чернівці. В автобусі перебували 10 людей. У результаті ДТП один чоловік (водій, який не перебував за кермом) загинув на місці, п’ятеро людей зазнали травм.

Органи прокуратури у Польщі висунули обвинувачення у спричиненні ДТП водіям обидвох автобусів. Їм загрожує до восьми років ув’язнення.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Світлана Федас

Світлана Федас

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень