В Україні запровадять спецрежим в'їзду-виїзду: куди не впустять без «папірця»

Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук

Кабінет Міністрів сьогодні ухвалив зміни до постанови від 27 липня 1998 року «Про прикордонний режим», які регулюють підстави перебування громадян у прикордонних смугах.

Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Згідно зі змінами, на прикордонні встановлюється спеціальний прикордонний режим та забороняється вільний вʼїзд, перебування, проживання, пересування осіб і провадження робіт, не повʼязаних з обороною чи охороною державного кордону, в межах земельних ділянок, які надано в постійне користування військовим частинам Державної прикордонної служби для будівництва, облаштування та утримання інженерно-технічних і фортифікаційних споруд, огорож, прикордонних знаків, прикордонних просік, комунікацій.

Також документами визначається порядок видачі дозволів на вʼїзд, перебування, проживання, провадження робіт і пропуск у прикордонну смугу.

Речник ДПСУ Андрій Демченко прокоментував, що урядовці просто приводять нормативні акти у відповідність до норм законодавства. З явних нововведень, зазначив він, відтепер дозвіл на в’їзд, перебування, проживання, провадження робіт та пропуск у прикордонну смугу надаватиме відповідний орган Державної прикордонної служби України. Але більш детально, за словами спікера Держприкордонслужби, можна буде говорити після доопрацювання змін, які визначені нинішньою постановою.

Джерело: Апостроф

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень