В України закінчується час: Австрійський полковник попередив про небезпеку

Ми не усвідомлюємо, наскільки серйозною є ситуація (с)

Полковник Збройних сил Австрії Маркус Райзнер. Фото з відкритих джерел
Полковник Збройних сил Австрії Маркус Райзнер. Фото з відкритих джерел

Полковник Збройних сил Австрії Маркус Райзнер заявив, що без західної допомоги боротьба України з російськими окупантами опиниться під загрозою.

Складається враження, що на фронті мало що відбувається, але насправді в України закінчується час. Якщо США припинять військову допомогу, а європейці не зможуть її компенсувати, подальша боротьба України опиниться під величезною загрозою. Ми не усвідомлюємо, наскільки серйозною є ситуація, – зауважив Маркус Райзнер.

При цьому він додав, що на фронті вже позначилася кадрова проблема українського війська, у той час, як росіяни щомісяця здатні вербувати від 30 000 до 35 000 людей.

Джерело: УНІАН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають власників загублених ключів

Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415

У Рівному втрачено сумку з дитячими речами

Втрачено чорну сумку - шопер з малюнком палаючий кремль в районі Автовокзалу, садок 56. В сумці були дитячий рюкзак та дитяча сумочка з іграшковим птахом папугою. 

Собаку по кличці Сем шукають у Рівному

Пес втік після обстрілів. Він має довгу світлу шерсть, довгі лапи та гострі вуха. Може бути в районі Віденської, Щасливого, Мототреку або Радіозаводу. Номери власників: 068-28-97-319 або 068-041-14-08

Більше оголошень