Чи безпечно ховатися у ванній під час повітряної тривоги: що відповів рятувальник

Ванна кімната може перетворитися на пастку

Ванна кімната – не є безпечним місцем під час повітряної тривоги. Про це розповів рятувальник ДСНС Артур Моркотенко у проєкті «Нація Непереможних».

- Ванна кімната – не є безпечним місцем під час повітряної тривоги, тому що це маленьке приміщення. Кожна ванна кімната оздоблена плиткою.

 

Там є дзеркало.

 

 

Та й по суті, якщо там привалить, доступу кисню взагалі не буде. Можна у цій ванній кімнаті залишитись просто у пастці, – зазначив рятувальник. 

Артур Моркотенко пояснив, що, коли відбувається влучання, йде розгоряння. І тому, навіть якщо людина залишиться неушкодженою та нетравмованою, вона може просто задихнутися. 

- У ванній кімнаті може нічого не трапитись, але будуть двері заблокованими, коли у сусідній кімнаті, наприклад, завалиться якась конструкція, і людина просто не зможе вийти, – резюмував рятувальник. 

До слова, сьогодні ворог знову атакував Україну різними видами озброєння. Зокрема, у Полтаві є влучання у багатоповерхівку, 8 людей, серед них дитина, загинули. Станом на вечір розбір завалів ще триває.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень