З продажу на території України знімають 35 лікарських препаратів (ПЕРЕЛІК)

Через російський слід

Частину ліків, які виготовляє угорський ВАТ «Гедеон Ріхтер», буде знято з продажу в Україні. Це пов’язано з тим, що в їхньому складі знайшли російський слід — окремі медикаменти допомагає випускати певний об’єкт господарювання, який знаходиться на території рф.

Як зазначають у пресслужбі МОЗ, Україна може запропонувати якісні аналоги всіх заборонених до продажу ліків, тож проблем у лікуванні пацієнтів, які використовують ці препарати, виникнути не повинно.

Загалом у переліку таких фармацевтичних товарів - 35 найменувань. Однак часом ідеться про один і той же препарат, просто у різному дозуванні.

Для кращого розуміння видання «Телеграф» підготувало спеціальну інфографіку із назвами ліків, які уже незабаром не вдасться знайти на полицях аптек.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень