З продажу на території України знімають 35 лікарських препаратів (ПЕРЕЛІК)

Через російський слід

Частину ліків, які виготовляє угорський ВАТ «Гедеон Ріхтер», буде знято з продажу в Україні. Це пов’язано з тим, що в їхньому складі знайшли російський слід — окремі медикаменти допомагає випускати певний об’єкт господарювання, який знаходиться на території рф.

Як зазначають у пресслужбі МОЗ, Україна може запропонувати якісні аналоги всіх заборонених до продажу ліків, тож проблем у лікуванні пацієнтів, які використовують ці препарати, виникнути не повинно.

Загалом у переліку таких фармацевтичних товарів - 35 найменувань. Однак часом ідеться про один і той же препарат, просто у різному дозуванні.

Для кращого розуміння видання «Телеграф» підготувало спеціальну інфографіку із назвами ліків, які уже незабаром не вдасться знайти на полицях аптек.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень